8587 Färglitografier
Såld: 150 kr
Såldes den 19 juli 2021 -
7448 Färglitografier
Såld: 1.400 kr
Såldes den 4 september 2017 -
9213 Färglitografier
Såld: 450 kr
Såldes den 29 maj 2017
1285 Färglitografier
8 st, Georges Laporte (1926-2000)
Såld: 1.200 kr
Såldes den 24 april 2017 -
8101 Färglitografier
3st, Georges Laporte, (onumrerade)
Såld: 450 kr
Såldes den 8 november 2004